LogoSIKÇA SORULAN SORULAR

Kimler alan terapisine gidebilir?

Herkes. Kendini düzenlersen her şey düzelmeye başlıyor. Elbette süreç içinde. Kendi enerjisini düzenleyenleri artırmak hedefimiz. Dünyanın buna çok ihtiyacı var.

Kimler danışıyor, kimler danışan oluyor?

Bu soruya danışanlarımın bire bir cümleleriyle yanıt vereyim.

Beral, “onunla ayrılalı 1 yıl oldu, hala hayatımda gibi, kopamıyorum”// “dışlanıyorum, arkadaşımı arıyorum, açmıyor, geri de dönmüyor, beni istemiyorlar”// “ hep terkediliyorum” // “kendimi çok değersiz hissediyorum” // “çok öfkeliyim” gibi çeşit çeşit duygular, içinden çıkılamayan, tekrara saran olaylar, ters giden ilişkiler gibi. Yani aslında yaşadıkları ve memnun olmadıkları her şey için gelebilirler.

Seanslar kaç hafta sürüyor?

Başlangıçta ilk 7 seansı kişilerin tamamlaması gerektiğine inanıyorum. Sonraki süreçte kişilerin gidişatına göre birlikte karar verip düzenleme yapıyoruz danışanlarımla. “Artık bir süre gelme” dediğim ve “hiç değilse ayda bir ben geleyim” diyenlerim var. Aslında çok iyi yapıyorlar, ilk 7 seansta yapılan çalışmaları ara ara gelerek pekiştiriyorlar. Haberler, yaşadıklarımız o kadar negatif halde ki, tozlanıyoruz zira, toz almak lazım ara ara. Bir de bi negatif katman kalkınca alttan başka bir şey çıkıyor, daha derini, daha derini. O yolda gidiyorsunuz dönüştüre dönüştüre...
Bitmez mi? Bitenler de var bitmeyenler de. Size bağlı biraz. Direnirseniz yavaşlarsınız:)

Bireysel başvuru randevusu için ne kadar süre önce iletişime geçmem lazım?

Ne zaman isterseniz. Evren bizi buluşturur ne de olsa.

Kurumsal eğitimler için kişi sayısı sınırlaması var mı?

Evet, her sınıf maksimum 15 kişi olacak şekilde planlıyoruz. Çünkü herkesle hem bütünsel anlamda hem de tek tek ilgilenme şansı yaratmak istiyorum. 

Özel seans randevusu için tıklayın